NOWOŚĆ!! TANITA MC-580 M S (mobilny) MDD Mobilny, 8-elektrodowy, analizator składu ciała i waga do użytku profesjonalnego z oprogramowaniem lub drukarką termiczną lub aplikacją na tablet

Dostępność: Produkt dostępny

Wysyłka: Na zamówienie. Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy.


Dodatkowe informacje

Darmowa dostawa DHL 0 zł

Gwarancja 3 lata

Opis produktu

Szczegóły

Opis produktu

NOWOŚĆ!

Mamy przyjemność zaprezentować Wam nasze najnowsza urządzenie z rodziny produktów TANITA. Model TANITA MC-580 M S to segmentowy, dwuczęstotliwościowy analizator komponentów składu ciała dostępny w kilku wariantach do wyboru: z oprogramowaniem na komputer, z drukarką termiczną lub z aplikacją na tablet. Sam wybierz najdogodniejszą dla siebie formę otrzymywania raportów i prezentowania ich swoim pacjentom.

TANITA MC-580 M S to mobilny, segmentowy analizator składu ciała przeznaczony do użytku profesjonalnego przez klientów z branży fitness/sport oraz zdrowie.

TANITA MC-580 M S jest to urządzenie najnowszej generacji, umożliwiające monitorowanie progresu pacjentów i oceny wyników zastosowanych działań. Analizator jest lekki i mobilny, co umożliwia wykorzystywanie go do przeprowadzania badań w wielu placówkach. Sam wybierz, którym zestawem urządzenia jesteś zainteresowany:
- gabinet – w połączeniu z oprogramowaniem – przesyłaj wyniki do komputera, twórz raporty i dodawaj informacje o pacjentach.
- mobilnie – w połączeniu z drukarką termiczną – wykonuj pomiary w każdych warunkach i natychmiast otrzymaj raport z kompatybilnej drukarki termicznej.
- z aplikacją myTANITA – połącz analizator po Bluetooth z tabletem i wykonuj pomiary przesyłając bezpośrednio do bazy danych w chmurze
Różne warianty pracy umożliwiają korzystanie z urządzeniach w każdych warunkach.

W segmentowym analizatorze składu ciała TANITA MC-580 M S zastosowano innowacyjną technologię dwuczęstotliwościową, wykorzystującą metodę bioimpedancji elektrycznej (BIA). Dokładność wyników dla poszczególnych komponentów, w tym tkanki tłuszczowej, w modelu MC-580 M S wynosi 100 gram! Jest to szczególnie wykorzystywane podczas prowadzenia badań naukowych nad otyłością, chorobami związanymi z nieprawidłowym metabolizmem i innymi zaburzeniami związanymi z nieprawidłową masą ciała.

Zaprojektowany przez japońskich inżynierów segmentowy analizator TANITA MC-580 M S posiada zintegrowany w uchwycie wyświetlacz LCD Specjalnie wyprofilowana platforma ułatwia wejście oraz utrzymanie pozycji stojącej podczas pomiaru bez dodatkowej asekuracji. Jest to szczególnie przydatne podczas pomiaru osób starszych lub bardzo otyłych. Analiza wszystkich komponentów składu ciała trwa około 40 sekund, a parametry wyświetlane są na ekranie LCD natychmiast po pomiarze.

Analiza segmentowa umożliwia przeprowadzenie analizy m.in. zawartości tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej z podziałem na: prawa i lewa ręka, prawa i lewa noga oraz korpus.

Opcjonalne oprogramowanie TANITA PRO umożliwia analizę czasową mierzonych wartości, przeglądanie historii pomiarów, tworzenie raportów graficznych i kontrolowanie postępów pacjentów. Duża liczba dostępnych raportów pozwala na obserwacje trendów i uchwycenie istotnych zmian mających wpływ na kontrolę komponentów składu ciała u badanej osoby. W oprogramowaniu TANITA PRO mamy możliwość przechowywania dowolnej ilości pomiarów w bazie danych dla nieograniczonej ilości osób. Program współpracuje z dowolnym komputerem PC z systemem operacyjnym Windows.

Przenośny analizator składu ciała i waga model TANITA MC-580 M S jest skalibrowany do wykonania co najmniej 300 000 pomiarów.

Program TANITA PRO sprzedawany osobno.

Dostępna również wersja z kolumną MC-580 M P

Gwarancja producenta wynosi 3 lat.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania przykładowych raportów dla dzieci (osób poniżej 18 roku życia) i osób dorosłych (powyżej 18 roku życia) z tego modelu analizatora lub otrzymania kompletniej specyfikacji

Specyfikacja

Certyfikaty

CE
ISO 9001
NAWI Klasa III
Zatwierdzone do użytku medycznego MDD

Parametry pomiaru całego ciała

Masa ciała
Indeks Masy Ciała (BMI)
Masa Tkanki Tłuszczowej (kg)s*
Tkanka Tłuszczowa % (BF%)
Wskaźnik Tkanki Tłuszczowej Wisceralnejs*
Całkowita Masa Mięśni (kg)
Całkowita Masa Mięśni (%)
Masa Mięśni Szkieletowychs*
Całkowita Zawartość Wody w Organizmie % (TBW%)s*
Całkowita Zawartość Wody (TBW) kgs*
Masa Wody Wewnątrzkomórkowej (ICW)
Masa Wody Zewnątrzkomórkowej (ECW)
Stosunek TBW/ECW
Masa Tkanki Beztłuszczowej (kg)s*
Wiek Metabolicznys*
PPM - Podstawowa Przemiana Materii (BMR)s*
Masa Minerałów Kostnychs*
Masa Proteins*
Wskaźnik Budowy Ciała Physique ratings*
Ustawianie Celóws*
Kąt Fazowys*
Wartości docelowes*
Funkcja pomiaru tylko masy ciała
Dzienne Zapotrzebowanie Kalorii DCI

Parametry pomiaru segmentowego

Masa Mięśni w Segmentach
Masa Tkanki Beztłuszczowej w Segmentachs*
Masa Tkanki Tłuszczowej w Segmentachs*
Ocena Masy Mięśni Nógs*
Segmentowa Impedancjas*
Segmentowa Reaktancja/Rezystancjas*
Segmentowa Równowaga Masy Mięśnis*
Segmentowa Tkanka Tłuszczowa %
Segmentowy Kąt Fazowys*
Wskaźnik Masy Mięśni w Segmentachs*
Wskaźnik Rozłożenia Tkanki Tłuszczowejs*

Specyfikacja techniczna

Maksymalne obciążenie 270 kg
Wiek badanej osoby 5-99 lat
Dokładność pomiaru 100 gram
Metoda pomiaru Oktapolarna (8 elektrod)
Rozmiary urządzenia 394mm x 551mm x 75mm
Masa urządzenia 7.6 kg
Wyświetlacz LCD
Tryb sportowiec TAK
Tryb gość -
Przywołanie ostatniego pomiaru Historia pomiarów w programie GMON lub w aplikacji MyTANITA
Ilość profili W programie, nieograniczona ilość
Technologia BIA Dwuczęstotliwościowa: 6.25 kHz / 50 kHz
Interfejs Bluetooth 4.0, RS232C
Zasilanie Zasilacz 100 - 240 V AC lub baterie AAA
Drukarka mozliwosc bezposredniego podlaczenia

* s - pomiar otrzymany z wykorzystaniem dodatkowego oprogramowania