Dostawa

Dostawa kurierem

W firmie TANITA POLSKA jest dobrze zorganizowanym procesem planowania, sprawnego i efektywnego przepływu towarów oraz usług z punktu pochodzenia towaru do punktu instalacji w celu zaspokojenia oczekiwań naszych klientów.

Jako dystrybutor i przedstawiciel japońskiej firmy TANITA na Polskę posiadamy własny stan magazynowy większości modeli wag i analizatorów.  Pozwala to na szybkie i efektywne dostawy do klienta. Niektóre profesjonalne wagi i analizatory ze wgzlędu na bardzo wysoką dokładnośc pomiaru tkanki tłuszczowej (50 gramów) muszą być specjalnie skalibrowane z uwzględnieniem współrzędnych geograficznych miejsca w którym waga Tanita będzie używana. W związku z tym czas dostawy może się wydłużyć. 

W większości przypadków urządzenia Tanita wysyłane są w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie, a w doręczeniu u klienta już na następny dzień roboczy. Poprzez ciągły kontakt z klientem (telefoniczny bądź mailowy) ma on bieżące informację na temat produktu i stanu realizacji zamówienia. Po przyotowaniu wysyłki, kleint otrzymuje wiadmość e-mail, na podany w zamówieniu adres, z numerem listu przewozowego, by mieć możliwość sprawdzenia aktualnego statusu transportu paczki. Śledzenie przesyłki jest możliwe na stronie spedytora: https://sprawdz.dhl.com.pl . Istnieje również możliwość osobistego odbioru wagi lub analizatora na miejscu w siedzibie firmy (ul. Jana Ludygi Laskowskiego 21, Poznań) po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Bezpłatna dostawa na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

Dla osób lub firm, które dokonają zakupu jednorazowo na kwotę co najmniej 300 PLN, sklep TANITA POLSKA oferuje bezpłatną dostawę firmą kurierską DHL. W większości przypadków jeśli płatność jest dokonana, towar wysyłamy w tym samym dniu do godziny 14.30. Jest on zazwyczaj u klienta w następnym dniu roboczym. Za dodatkową opłatą możliwe jest dostarczenie zamówionego towaru również w soboty. 

UWAGA: Koszty dostawy oraz sposób wysyłki nie wiążą kupującego, mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. 

W przypadku chęci złożenia zamówienia z innego kraju, nie obowiązuje bezpłatan wysyłka, a koszty wysyłki zgodne są z kosztami firmy kurierskiej DHL.