Dostawa

Dostawa kurierem

W firmie TANITA POLSKA jest dobrze zorganizowanym procesem planowania, sprawnego i efektywnego przepływu towarów oraz usług z punktu pochodzenia towaru do punktu instalacji w celu zaspokojenia oczekiwań naszych klientów.

Jako dystrybutor i przedstawiciel japońskiej firmy TANITA na Polskę posiadamy własny stan magazynowy większości modeli wag i analizatorów produkowanych w Japonii. Pozwala to na szybkie i efektywne dostawy do klienta. Niektóre wagi i analizatory jak np. MC 180 ze wgzlędu na bardzo wysoką dokładnośc pomiaru tkanki tłuszczowej (50 gramów) muszą być specjalnie skalibrowane z uwzględnieniem współrzędnych geograficznych miejsca w którym waga Tanita będzie używana. W związku z tym czas dostawy może sie zmienić.

W większości przypadków urządzenia Tanita są w ciągu 24 godzin już na miejscu u klienta od momentu zaksięgowania płatności na naszym koncie. Poprzez ciągły kontakt z klientem (telefoniczny bądź mailowy) ma on bieżące informację na temat produktu i stanu realizacji zamówienia. Istnieje również możliwość osobistego odbioru wagi lub analizatora na miejscu w siedzibie firmy po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu.

Bezpłatna dostawa

Dla osób lub firm, które dokonają zakupu jednorazowo na kwotę co najmniej 300 PLN, sklep TANITA POLSKA oferuje bezpłatną dostawę firmą kurierską DHL. W większości przypadków jeśli płatność jest dokonana, towar wysyłamy w tym samym dniu do godziny 14.30. Jest on zazwyczaj u klienta w następnym dniu roboczym. Za dodatkową opłatą możliwe jest dostarczenie zamówionego towaru również w soboty.