Powrót

Akcesoria

HOLTAIN Fałdomierz Urządzenie do pomiaru fałdów skórnych

Dostępność: Produkt dostępny

Wysyłka: Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy.

Cena

Normalna cena: 2 041,20 zł brutto

Special Price 1 890,00 zł brutto

Dodatkowe informacje

Darmowa dostawa DHL 0 zł

Opis produktu

Szczegóły

Opis produktu

HOLTAIN to znana angielska firma produkująca urządzenia do pomiarów antropometrycznych. Prezentowany produkt to fałdomierz do pomiaru grubości fałdu skórno-tłuszczowego. Na podstawie pomiaru jesteśmy w stanie oszacować zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie człowieka.

Fałdomierz zegarowy GMP/Holtain: zakres pomiaru: 0 - 45mm, dokładność pomiaru 0,1 - 0,2 mm.

Prezentowany przyrząd został zaprojektowany z myślą o osobach indywidualnych jak również o trenerach, dietetykach, lekarzach.

Fałdomierz HOLTAIN przeznaczony jest do badania fałdów skórnych, zgodnie z przyjętą metodyką, pozwalając na rzetelny pomiar wielkości tkanki tłuszczowej w organizmie, z powodzeniem stosowany nie tylko w placówkach służby zdrowia, ale również w gabinetach odnowy biologicznej, siłowniach, klubach fitness. Pomiary fałdu skórnego wykonuje się przez uchwycenie skóry i leżących pod nią tkanek między dwa ramiona fałdomierza. Jego prostota działania pozwala na szybkie wykonanie pomiaru grubości fałdów skóry w różnych miejscach ciała ludzkiego zgodnie z zasadą pomiaru za pomocą fałdomierza. Pomiar należy wykonać kilkukrotnie, a otrzymane wartości w mm powinno się uśrednić. Następnie za pomocą tabel lub odpowiednich wzorów można precyzyjnie określić poziom tkanki tłuszczowej.

Specyfikacja

Specyfikacja techniczna

Zakres pomiaru 0-45 mm
Dokładność pomiaru 0,1-0,2 mm
Skala 0,2 mm
Nacisk na szczęki pomiarowe Mechaniczny
Materiał wykonania Metal
Zasilanie -
Kolor Biały