Powrót

Akcesoria

Chusteczki Velox NA 100 sztuk - pudełko Bezalkoholowe chusteczki przeznaczone do dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego

Dostępność: Produkt dostępny

Wysyłka: Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy

Cena

23,22 zł
Opis produktu

Szczegóły

Opis produktu

Skuteczne już w 1 minutę.

Zastosowanie: Chusteczki Velox NA są zalecane do dezynfekcji różnorodnych powierzchni sprzętu medycznego z tworzyw sztucznych, szkła akrylowego, stali szlachetnej, metalu, aluminium, gumy, porcelany. Mogą być stosowane na oddziale intensywnej opieki medycznej oraz bloku operacyjnym, do dezynfekcji aparatury medycznej, sprzętu rehabilitacyjnego, foteli zabiegowych, inkubatorów, głowic USG i lamp. Ne zawiera aldehydów i fosforanów, dzięki czemu nie odbarwiają dezynfekowanych powierzchni. Posiadają przyjemny zapach.

Sposób użycia: Wkład umieścić w puszcze. Chusteczkę wyjąć z opakowania i przetrzeć nią dezynfekowaną powierzchnie. Dokładnie zamknąć wieczko puszki. Po otwarciu opakowanie zużyć w ciągu 30 dni. Nie używać jeśli chusteczka jest sucha. Powierzchnia nie wymaga spłukania wodą. W przypadku powierzchni szczególnie wrażliwych zaleca się test w niewidocznym miejscu. Produkt przeznaczony do użycia przez profesjonalnego użytkownika.

100 sztuk chusteczek.

Specyfikacja

Specyfikacja techniczna

Wymagania systemowe b.d.