Powrót

Akcesoria

PRESEPTOL QV - środek do dezynfekcji powierzchni 750 ml - WYPRZEDAŻ ! na bazie alkoholu (zawiera etanol, alkohol izopropylowy)

Dostępność: Produkt dostępny

Wysyłka: Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy

Cena

Normalna cena: 39,00 zł brutto

Special Price 18,36 zł brutto

Dodatkowe informacje

Opis produktu

Szczegóły

Opis produktu

PRESEPTOL QV jest ciekłym produktem biobójczym, grzybobójczym, wirusobójczym i bójczym wobec prątków gruźlicy. Pojemność opakowania 750ml W swoim składzie posiada mieszaninę alkoholi i substancję aktywną, która wspomaga biobójcze właściwości alkoholi. PRESEPTOL QV przeznaczony jest do szybkiej dezynfekcji powierzchni odpornych na wodę i alkohol w jednostkach służby zdrowia, domach opieki oraz innych placówkach użyteczności publicznej. Przeznaczony do powierzchni zarówno mających jak i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością. PRESEPTOL QV można stosować na wszelkie powierzchnie podłogowe i ponad podłogowe (lady, stoły itp.) oraz urządzenia (krajalnice, bemary, komory chłodnicze itp.), do utrzymania czystości mikrobiologicznej w systemach HACCP. Produktu nie należy stosować do mycia i dezynfekcji wyrobów medycznych w obszarze związanym bezpośrednio z działalnością kliniczną. PRESEPTOL QV nie zawiera aldehydów i fenolu, dzięki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni.

*pełny efekt biobójczy (bakterie + grzyby + prątki + wirusy)
*do powierzchni mających kontakt z żywnością
*nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni
*4410/11 - nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym

SUBSTANCJE CZYNNE

*Etanol, CAS 64-17-5, WE 200-578-6 [zaw. 50 g/100 g];
*Propan-2-ol, CAS 67-63-0, WE 200-661-7 [zaw. 20 g/100 g];
*N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3-diamina
*CAS 2372-82-9, WE 219-145-8 [zaw. 0,135 g/100 g].

ZASTOSOWANIE/DOZOWANIE
PRESEPTOL QV jest przeznaczony do stosowania ręcznego. Produkt należy stosować w postaci nierozcieńczonej. Ze względu na zawartość substancji lotnych i palnych nie zaleca się stosowania na powierzchniach większych niż 2 m2. Aby uzyskać efekt bakterio- i grzybobójczy oraz biobójczy wobec prątków gruźlicy należy przy pomocy rozpylacza spryskać uprzednio umytą powierzchnię i utrzymywać ją w stanie wilgotnym przez 60 s. Dla uzyskania efektu wirusobójczego utrzymać nawilżenie przez 120 s., stosując około 30 – 50 ml produktu na 1 m2 w zależności od chłonności powierzchni. Zwrócić uwagę na pełne i równomierne zwilżenie dezynfekowanej powierzchni. Po dezynfekcji, powierzchnię która ma kontakt z żywnością należy spłukać wodą.
Okres od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego:
* efekt biobójczy (bakterie + grzyby + prątki) wynosi 60 s.
*pełny efekt biobójczy (bakterie + grzyby + prątki + wirusy) wynosi 120 s.

Specyfikacja

Specyfikacja techniczna

Wymagania systemowe b.d.